Юридичний журнал «Право України»

На сторінках видання публікуються науково-теоретичні та практичні матеріали з: актуальних загальнотеоретичних та галузевих правових питань, правозастосовної практики, а також пропозиції до законодавства, зарубіжний правовий досвід; конституційної, судово-правової та адміністративно-правової реформ; практики Європейського суду з прав людини, Конституційного, Верховного, Вищого господарського, Вищого адміністративного судів України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, міжнародного комерційного арбітражу, третейських судів тощо.

Сайт Союзу юристів України

Союз юристів України – найвпливовіша юридична громадська організація в Україні.  Вона посідає перше місце серед подібних організацій країн СНД і займає провідне місце серед громадських юридичних об’єднань світового юридичного співтовариства.

Юридичне видання «Юридична газета»

Правова інформація бізнес-класу

Спілка адвокатів України

Спілка адвокатів України є спостерігачем при Раді адвокатур та правничих товариств Європи – Conseil des Barreaux europeens (CCBE) та членом Міжнародної адвокатської асоціації (ІВА)

Журнал «Український юрист»

Український юрист» – журнал українською мовою для правової еліти. Ексклюзивний стиль журналу не має аналогів серед друкованих видань за змістом, різнобічним та нестандартним підходом до юридичної тематики. Читачами журналу є юристи юридичних фірм, адвокати, юрисконсульти найбільших українських та іноземних компаній, судді, нотаріуси та усі, хто цікавиться юридичною практикою та юридичним бізнесом.

Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр»

ДП «Інформаційно-ресурсний центр» є технічним адміністратором єдиних та державних реєстрів, розпорядником яких є Державна реєстраційна служба України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Забезпечує функціонування єдиних та державних реєстрів, відповідає за збереження даних та їх захист від несанкціонованого доступу та руйнування, проводить технічне навчання державних реєстраторів та адміністраторів, видає спеціалізований друкований засіб масової інформації з питань державної реєстрації, здійснює інформаційно-довідкове обслуговування єдиних та державних реєстрів та виконує інші функції, передбачені актами законодавства.

Журнал «Юридичний радник»

Журнал юристів України.

Видання «Офіційний вісник України»

Єдине повне офіційне періодичне видання нормативно-правових актів України

Газета «Закон і бізнес»

Газета «Закон і Бізнес» - одне з найстаріших в Україні видань правової спрямованості. В газеті розміщуються інформаційні та аналітичні матеріали правової та економічної тематики, проводиться моніторинг законотворчого процесу в Україні, нормативно-правових актів міністерств і відомств, судової практики, а також рішень Європейського суду з прав людини.

Юридичний форум «Proxima»

Один з найбільших в Україні юридичних інтернет-форумів створений юридичною компанією
«PROXIMA».

Юридический портал «Про Закон»

Міжнародний юридичний портал proЗакон - краща юридична (політична і бізнес-) аналітика, довідкова інформація, судова практика, огляди законодавства України, країн СНД та ЕС, зарубіжних країн, новини, які подані в детальному рубрикаторі. Авторами proЗакон є кращі юристи і журналісти, політики України, Росії, країн Європи, США, Канади та Ізраїлю.

Видавництво «Істина»

Спеціалізується на виданні фахової юридичної літератури –  підручників для студентів вищих навчальних закладів освіти за юридичною спеціальністю, науково-практичної літератури, збірників офіційних документів, періодичних видань, таких як «Вісник прокуратури», «Вісник Верховного Суду України», «Рішення Верховного Суду України», «Довідник нотаріуса».

Асоціація правників України

Всеукраїнська громадська органiзацiя, що об’єднує представників всіх напрямків юридичної професії.

Асоціація адвокатів України

Всеукраїнська громадська органiзацiя, що об’єднує адвокатів для сприяння інтенсифікації процесів розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня  правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві.

Найближчі наукові заходи

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ ЇЇ РОЗВИТКУ»

11–12 березня

2022 р.

м. Харків

 

Детальніше...